Datum odjezdu

Rezervaci nebo poptávku můžete provést i na tel. +420 725 383 019

DOPŘEJTE SI LÉČEBNOU MOC VODY

Vodou ke zdraví neboli Sanus Per Aquam je jedna z nejpříjemnějším forem relaxu. Dopřejete oddech nejen tělu, ale i mysli. A to je důležité pro celkovou regeneraci a načerpání nových sil. Při pobytu ve Vile TERRA si můžete vybrat z následujících wellness & SPA služeb:

Bazén a vířivka

Bazén s protiproudem je ideální pro vaši skvělou kondici. Regulovatelný proud umožní zaplavat si jak rekreačním, tak sportovním plavcům.

Vířivka pro 4 osoby je vybavena masážními tryskami. Hydromasáž zlepšuje krevní oběh, zmírňuje napětí svalů a odstraňuje stres.

Bazén a vířivka jsou k dispozici ubytovaným denně zdarma od 8 do 18 hodin s výjimkou doby nezbytné pro úklid a dále s výjimkou pronájmu celého centra uzavřenou společností.

KOMPLETNÍ WELLNESS SLUŽBY

Finská sauna a parní aromatická lázeň

Parní aromatická lázeň se 100% vlhkostí vzduchu a s teplotami od 42 °C do 45 °C má revitalizační účinek a posiluje imunitu. Nepřehřívá organismus a je dobrým prostředkem nejen k relaxaci, ale i k léčbě různých zdravotních obtíží. Pomáhá uvolnit ztuhlé svalstvo a příznivě působí především na dýchací cesty.

Finská sauna s 8 – 15% vlhkostí vzduchu a s teplotami od 80 °C do 100 °C má prokazatelně blahodárné účinky na psychiku člověka i regeneraci celého organismu. Vysoká teplota vzduchu napomáhá tělu vypotit škodlivé látky.

Cena:Parní aromatická lázeň, 60 minut pro max. 4 osoby – 490 Kč
Finská sauna, 60 minut pro max. 4 osoby – 490 Kč
Finská sauna + parní aromatická lázeň, 60 minut pro max. 8 osob – 800 Kč
KOMPLETNÍ WELLNESS SLUŽBY

Finskou a parní saunu je nutné objednat min. 60 minut předem.

Masáže a kosmetické procedury

Klasická relaxační masáž patří mezi ty nejoblíbenější. Regeneruje a uvolní tělo, prokrví pokožku a zbaví nás únavy a zbytečného stresu. Je to dokonalá tečka za wellness aktivitami, zvláště pak za saunováním, které celé tělo na masáž dokonale připraví. Ubytovaným hostům zajistíme masáž na vyžádání.

Cena:Masáž klasická (záda, šíje), 30 min. – 600 Kč
Masáž nohou klasická (reflexní), 30 min. – 600 Kč
Antistresová masáž hlavy a obličeje, 30 min. – 600 Kč
DALŠÍ MASÁŽE A PROCEDURY

Pronájem wellness centra

Nabízíme také privátní pronájem zařízení kompletního wellness centra pro uzavřenou společnost. Zapůjčení osušky a saunového prostěradla je zahrnuto v ceně. Na přání je zde možné podávat nealkoholické nápoje nebo láhev sektu.

Cena:Za pronájem na 60 minut pro max. 10 osob – 1 800 Kč.
KOMPLETNÍ WELLNESS SLUŽBY

Lze si také pronajmout samostatně bazén s vířivkou pro uzavřenou společnost max. 8 osob po 18. hodině za cenu 1 200 Kč na dobu 60 minut. Navíc si můžete objednat láhev sektu 0,7 l a jahody za cenu 350 Kč.

Datum odjezdu

Rezervaci nebo poptávku můžete provést i na tel. +420 725 383 019

Vila Terra - Copyright © 2024 | Šíření obsahu těchto stránek je bez písemného souhlasu autorů zakázáno.